Przejdź do treści

NASZ GABINET

Gabinet Rehabilitacji
OSTEO

Wsłuchanie się w potrzeby pacjenta – to najważniejsza zasada Gabinetu Rehabilitacji Osteo w Pruszkowie. Podejście do procesu rehabilitacji w tym miejscu przełamuje kanony klasycznego usprawniania zaburzeń narządu ruchu polegającego na stosowaniu ogólnych schematów leczniczych i zabiegowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kładziemy nacisk na bezpośredni kontakt oraz indywidualne podejście do problemu pacjenta. Przyjęcie takiego modelu postępowania pozwala na dokładne określenie aktualnych potrzeb osoby zmagającej się z różnego rodzaju schorzeniami, określenie trafnej diagnozy oraz zapewnienie efektywnej i skutecznej terapii w odniesieniu do wyznaczonych wspólnie z pacjentem celów.

ZAUFALI MI

Od kilku miesięcy borykałam się z problemem bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym zanim trafiłam do p. Dominiki. Pani Dominika jest przesympatyczna osoba i kompetentna, zaangażowana, posiadająca wiedzę merytoryczna, która potrafi przełożyć w czyny. Odczuwam znaczna poprawę, ból ustąpił. Jak najbardziej polecam!!

Joanna P.

Przez miesiąc męczyłem się z bólem pleców, dopóki nie trafiłem do P.Dominiki. Terapia przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób. Szczegółowy wywiad i skuteczna terapia sprawiły, że po bólu nie ma dzisiaj śladu. Terapeutka uważnie słucha pacjenta, jest konkretna i niezwykle sympatyczna. Polecam!

Tomasz B.

Pani Dominika, czyli ręce które leczą! Udałam się do pani Dominiki z powodu bólu pleców których nabawiłam się w pracy fizycznej. Bóle pleców zmniejszyły się znacznie. Kobieta o wielkim sercu, pogodna i uśmiechnięta.

Karolina W.

Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy .Miła i posiadająca wiedzę na temat fizykoterapii. Po kilkunastu wizytach poczułem poprawę. Jestem zadowolony ze współpracy i dzięki za okazała pomoc. Polecam!

Mariusz P.

Najlepsza fizjoterapeutka! Prawidłowo zdiagnozowany problem bólu i pomoc by bólu się pozbyć. Polecam w 100% ! Fachowa pomoc, Pani Dominika wie co robi, podejście do pacjenta super. Dobrze wytłumaczyła w czym tkwi problem i jak sobie z nim radzić. Na pewno będę korzystać z usług zarówno ja, jak i moi znajomi.

Kasia S.

Dominika to najlepszy fizjoterapeuta jakiego spotkałam rzeczowa konkretna i widać że zna się na tym co robi. Na każde pytanie odpowiada tak żeby trafić do Pacjenta. Polecam serdecznie!

Kasia K.

Rewelacyjna fizjoterapeutka. Mam porównanie bo korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów. W pełni profesjonalne podejście, dokładnie wie co robi i przy tym jest osobą niezwykle pogodną i ciepłą, zabieg u niej jest jak spotkanie z sympatyczną koleżanką.

Katarzyna T.

Polecam każdemu! Najlepsza Trenerka Personalna! Kobieta petarda! Pełna energii i uśmiechu – zmotywuje do działania nawet największego kanapowca ! Ćwicząc z Dominiką czuję się, że jestem w dobrych rękach. Ćwiczenia z pozoru lekkie potrafią zaskoczyć. Na treningach nie jest nudno, za każdym razem jest coś nowego. Ćwiczenia dopasowane do poziomu zaawansowania. Tu nie ma nudnej i restrykcyjnej diety, jest indywidualny plan zmian nawyków żywieniowych. Mimo, iż podjadam słodycze waga spada i jestem zadowolona z efektów!

Dorota K.

Bardzo dobra fizjoterapeutka z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Udziela rzetelnych i konkretnych informacji. Polecam – terapia u Dominiki zawsze jest skuteczna.

Natalia Ch.

Polecam  Dominika to profesjonalistka i przemiła osoba Dwie wizyty zdziałały cuda i biegam już bez bólu  Dzięki Dominika

Paulina G.

Jestem biegaczem ultra, zatem bieganie grubo ponad 100km tygodniowo to dla mnie codzienność. Nie było by to możliwe bez wsparcia tylko najlepszych fizjoterapeutów. Taką właśnie jest Dominika Profesjonalna, kompetentna i do tego ciągle rozwijająca swoja fizjo-pasje na kolejnych szkoleniach. Do tego sympatyczna, uśmiechnięta osoba, która dzieli się pozytywną energią podczas każdej sesji. Polecam, nie tylko podczas leczenia kontuzji, ale również gdy naszym celem jest regeneracja czy poprawa komfortu naszych treningów.

Damian F.

Jestem pacjentka pani Dominiki i dopóki nie trafiłam do Niej nie wiedziałam co znaczy dobra rehabilitacja. Miałam problemy z kręgosłupem i rwą kulszowa i naprawdę postawiła mnie na nogi!! Bardzo dobra fizjoterapeutka. Polecam!

Anna M.

Pozostaje pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy p. Dominiki, która pomogła mi wykorzystując dokumentację medyczna i diagnozę lekarską. Jej wprawne ręce i magiczne przybory sprawiły że pobyłem się dolegliwości. Byłem sceptyczny przed wizytą, ale rzeczywistość potwierdziła entuzjastyczne opinie o efektach terapii.

Dariusz K.

Cudotwórczyni, ręce które leczą, uśmiech który poprawia samopoczucie! Już po pierwszej wizycie ból barku, niepozwalający przespać nocy, zniknął! Polecam z całego serca.

Ola J.

Dominika jest fachowcem w swojej dziedzinie 🙂
Miła, zawsze uśmiechnięta ale przede wszystkim skuteczna.
Jej dłonie potrafią zdziałać cuda i pacjent wychodzi z gabinetu jak nowo narodzony.
Polecam w 100%

Katarzyna B.

Polecam każdemu! Ja jestem mega zadowolona ze współpracy. To bardzo, bardzo dobra fizjoterapeutka i trenerka personalna. Posiada bardzo dużą wiedzę praktyczną podpartą profesjonalnym przygotowaniem merytorycznym. Ale przede wszystkim to Wspaniały Człowiek. Wspiera, motywuje, doradza, wysłucha i zawsze pomoże. Dzięki wsparciu, fachowej poradzie i motywacji, którą otrzymuję od Dominiki udało mi się znacznie zmienić mój styl życia i zgubić ponad 7 kg przez 2 miesiące. Mój kręgosłup przestał mi w końcu dokuczać dzięki profesjonalnym zabiegom fizjoterapeutycznym. Dominika, dziękuję za to wszystko

Beata Sz.

Dominika jest niesamowitą fizjoterapeutką. Dokładna, uważna, świetnie potrafi pomóc w nagłych przypadkach “połamanych pleców” jak to się mówi. Jestem bardzo zadowolona z Jej usług. Do Dominiki chodzi też moja mama, która boryka się z uporczywym bólem – nie dawał jej chodzić. Dzięki Dominice moja mama przechodzi coraz dłuższe odcinki, nie cierpi jak jeszcze kilka miesięcy temu kiedy każde 100 m to było dla niej wyczynem. POLECAM!!!

Julia S.

Jeżeli ktoś szuka Fachowca w swojej dziedzinie to szczerze POLECAM!! Jestem po kilku operacjach kręgosłupa, a już po pierwszej wizycie u Dominiki czuje się super. Doskonale rozumie potrzeby pacjenta i umie sprawić że każda wizyta przebiega wręcz w rewelacyjnej atmosferze. Jej ciągły uśmiech i pozytywna energia pomaga w szybszej rehabilitacji. Jeżeli ktoś szuka Fachowca w swojej dziedzinie to szczerze POLECAM!!

Piotr Z.