Przejdź do treści

Referencje

Od kilku miesięcy borykałam się z problemem bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym zanim trafiłam do p. Dominiki. Pani Dominika jest przesympatyczna osoba i kompetentna, zaangażowana, posiadająca wiedzę merytoryczna, która potrafi przełożyć w czyny. Odczuwam znaczna poprawę, ból ustąpił. Jak najbardziej polecam!!

Joanna P.

Przez miesiąc męczyłem się z bólem pleców, dopóki nie trafiłem do P.Dominiki. Terapia przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób. Szczegółowy wywiad i skuteczna terapia sprawiły, że po bólu nie ma dzisiaj śladu. Terapeutka uważnie słucha pacjenta, jest konkretna i niezwykle sympatyczna. Polecam!

Tomasz B.

Pani Dominika, czyli ręce które leczą! Udałam się do pani Dominiki z powodu bólu pleców których nabawiłam się w pracy fizycznej. Bóle pleców zmniejszyły się znacznie. Kobieta o wielkim sercu, pogodna i uśmiechnięta.

Karolina W.

Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy .Miła i posiadająca wiedzę na temat fizykoterapii. Po kilkunastu wizytach poczułem poprawę. Jestem zadowolony ze współpracy i dzięki za okazała pomoc. Polecam!

Mariusz P.

Najlepsza fizjoterapeutka! Prawidłowo zdiagnozowany problem bólu i pomoc by bólu się pozbyć. Polecam w 100% ! Fachowa pomoc, Pani Dominika wie co robi, podejście do pacjenta super. Dobrze wytłumaczyła w czym tkwi problem i jak sobie z nim radzić. Na pewno będę korzystać z usług zarówno ja, jak i moi znajomi.

Kasia S.

Dominika to najlepszy fizjoterapeuta jakiego spotkałam rzeczowa konkretna i widać że zna się na tym co robi. Na każde pytanie odpowiada tak żeby trafić do Pacjenta. Polecam serdecznie!

Kasia K.

Rewelacyjna fizjoterapeutka. Mam porównanie bo korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów. W pełni profesjonalne podejście, dokładnie wie co robi i przy tym jest osobą niezwykle pogodną i ciepłą, zabieg u niej jest jak spotkanie z sympatyczną koleżanką.

Katarzyna T.

Polecam każdemu! Najlepsza Trenerka Personalna! Kobieta petarda! Pełna energii i uśmiechu – zmotywuje do działania nawet największego kanapowca ! Ćwicząc z Dominiką czuję się, że jestem w dobrych rękach. Ćwiczenia z pozoru lekkie potrafią zaskoczyć. Na treningach nie jest nudno, za każdym razem jest coś nowego. Ćwiczenia dopasowane do poziomu zaawansowania. Tu nie ma nudnej i restrykcyjnej diety, jest indywidualny plan zmian nawyków żywieniowych. Mimo, iż podjadam słodycze waga spada i jestem zadowolona z efektów!

Dorota K.

Bardzo dobra fizjoterapeutka z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Udziela rzetelnych i konkretnych informacji. Polecam – terapia u Dominiki zawsze jest skuteczna.

Natalia Ch.

Polecam  Dominika to profesjonalistka i przemiła osoba Dwie wizyty zdziałały cuda i biegam już bez bólu  Dzięki Dominika

Paulina G.